Galeria

Zdjęcia z telefonu

Zapraszam do obejrzenia zdjęć moich produktów. Wyobraźcie sobie Państwo te dekoracje na swojej ścianie, w swoim domu, biurze, firmie. Niejednokrotnie zdarza się tak, że mamy jakieś niezagospodarowane miejsce na ścianie, gdzie nie zmieści się nic większego poza małym obrazkiem. Zobacz moje propozycje ozdób ściennych.

Trzy małe obrazki pierwsza sesja

Macie miejsce na coś trochę większego? Proponuję obrazek w rozmiarze 15 x 21 cm. Sprawdzi się w każdym wnętrzu i będzie Cieszył wasze oczy.

Obrazki duże pierwsza sesja

Pomyślcie o skomponowaniu kilku obrazków, które w połączeniu ze sobą stworzą ciekawą kompozycję i ozdobią większą przestrzeń na ścianie sypialni, salonu bądź gabinetu. 

Zestawy obrazków

Bardzo często bywa tak, że wystrój wnętrza jest bardzo wymagający pod względem ozdób. Trudno dopasować kolor ramy do barwy ścian lub reszty wystroju. Dobrym pomysłem może być oprawienie oferowanych przeze mnie grafik w antyramy.

Zestawy w antyramach

Moje ozdoby mogą być również świetnym pomysłem na prezent dla Państwa bliskich. Kupcie ładną grafikę, a do prezentu dołączcie kartkę z życzeniami.

Trzy kartki
 

Jeśli myśleliście Państwo o jakimś drobiazgu dla kogoś bliskiego i nie wiecie w co go zapakować, to mam dla Was ciekawą ofertę. Ładne, estetyczne etui, opakowanie z materiału na niewielki upominek.

Trzy opakowania kieszonki

 

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda