Grafika - maki

Motyw kwiatów to bardzo popularny temat pośród wszelkiego rodzaju dekoracji ściennych i nie tylko. Dodatkowym atutem jest to, że kwiaty, a w zasadzie motyw kwiatowy jest dość wdzięcznym przykładem ozdób. Sprawdzą się zarówno jako ozdoby w pokojach hotelowych, wszelkiego rodzaju kafejkach, restauracjach, a przede wszystkim w naszych domach. Pośród moich prac również można znaleźć obrazki o tematyce roślinnej.

Obrazki z czerwonymi makami

Jednym z przykładów grafik o tematyce roślinnej jest obrazek z makami na kremowo beżowym tle. Na zdjęciu przedstawiony w jasnej drewnianej ramce, ale dobór oprawy pozostaje przecież sprawą indywidualną. Wszystko zależy od pozostałych dekoracji w danym pomieszczeniu oraz od koloru ściany, na której miałby ów obrazek, a dokładniej grafika zawisnąć.

maki

Przedstawiona grafika z czerwonymi makami ma rozmiar zewnętrzny wraz z passe partout 15 x 21 cm. Wydrukowana została na wysokiej jakości papierze offsetowym 300 g. Może posłużyć jako ładna ozdoba do kuchni lub innego pomieszczenia w mieszkaniu. Ze względu na swój nieduży rozmiar może idealnie wpasować się w niewielką, niezagospodarowaną przestrzeń na ścianie biura lub gabinetu.

 

Gdzie kupić dekoracje z makami?

Najprościej bezpośrednio składając zamówienie drogą elektroniczną na adres mailowy lub skorzystać z mojego sklepu internetowego z dekoracjami do domu na platformie DaWanda. Łatwo i bezproblemowo zakupisz tam również inne prace mojego autorstwa. Pośród wszelkiego rodzaju grafik o różnej tematyce, będziesz miał możliwość kupna grafik z motywem kwiatów, również ładnych obrazków z czerwonymi makami.

Dogodne formy płatności usprawnią dokonanie zakupów. Jeśli urządzasz wnętrza i potrzebujesz kupić towar w większej ilości, skontaktuj się ze mną drogą mailową i zapytaj o dostępność wybranych przez ciebie wzorów.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda