Grafika z motylem

Zdobienie ścian naszych domów, mieszkań i biur to dla osób mających głowę pełną pomysłów szerokie pole do popisu. Jedną z popularniejszych, o ile nie najpopularniejszą z form dekorowania ścian jest wieszanie na nich różnego rodzaju obrazów, rysunków czy grafik. Wachlarz możliwości doboru tego co nam się podoba jest dość szeroki, o ile nie jesteśmy nazbyt wybredni pod względem treści, czyli tego co przedstawia przykładowa praca i jakości materiałów użytych do jej wykonania.

Pośród moich prac o różnej tematyce, spotkać można również ładne grafiki z motywem motyla. Przedstawiona poniżej praca wydrukowana została metodą cyfrową na bardzo dobrej jakości papierze offsetowym. W tym konkretnym przypadku obrazek z motylem zaprezentowany został w drewnianej ramie z jasno kremowym passe-partout. Kolor ramy użyty do prezentacji grafiki to czarny z przebijającymi słojami drzewa. Grafika została wydrukowana na arkuszu papieru 15 x 21 cm.

motyl


Gdzie można kupić grafikę z motylem?

Moje prace można kupić w sklepie internetowym, do którego prowadzą banery widoczne na stronie domowej firmy. Drugą opcją zakupu dekoracji ściennych w postaci grafik jest złożenie zamówienia droga mailową. Wszelkie instrukcje jak to zrobić znajdziesz w zakładce ZAKUPY. Przed zakupem weź pod uwagę proporcje samej grafiki, względem arkuszu papieru, na którym została wykonana.

Małe obrazki z motylem to bardzo fajny pomysł na ozdobę do twojego mieszkania. To również bardzo ciekawy pomysł na prezent dla kogoś ci bliskiego. Z szerokiego wyboru ram i antyram, które oferują różne sklepy z pewnością dobierzesz taką, która będzie pasowała do grafiki z motylem wydrukowanej na papierze o rozmiarze zewnętrznym 15 x 21 cm.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda