Grafika z sową

Częstym tematem różnego rodzaju dekoracji są zwierzęta. Ich wizerunki znajdziemy również na obrazach i rysunkach. W swojej ofercie posiadam grafiki o różnej tematyce. Od plakatów typograficznych z tekstami o charakterze humorystycznym po te, które niosą innego rodzaju przesłanie. Na mojej stronie znajdziesz również grafiki o tematyce roślinnej i zwierzęcej. Pośród tych ostatnich znajdziesz także dekoracje z motywem sowy.

Prezentowana poniżej praca to grafika z sową wydrukowana cyfrowo na bardzo dobrej jakości papierze o wymiarach zewnętrznych 15 x 21 cm. W celu prezentacji przedstawiona została w drewnianej ramie z passe-partout w jasnym kolorze. Grafika z sową na pomarańczowym tle, narysowana została tak jak i inne moje prace, za pomocą tabletu cyfrowego i specjalnego rysika.

sowa


Tanie obrazki z sową

Dekorowanie ścian w niedużych pomieszczeniach wymaga odpowiednich rozmiarów dekoracji ściennych. Jeśli szukasz czegoś co zapełni niewielką ilość wolnego miejsca na ścianie w mieszkaniu lub biurze, to właśnie ciekawe grafiki z sową w rozmiarze zewnętrznym arkusza papieru 15 x 21 cm mogą spełnić twoje oczekiwania. Ze względu na mały rozmiar są to również tanie ozdoby ścienne z motywem sowy. Ceny tych grafik sprawdzisz w sklepie online klikając w odpowiedni baner na mojej stronie. Pozostanie Ci jeszcze zadanie kupna odpowiedniej oprawy.

Internet i sklepy stacjonarne oferują dużą ilość ram do obrazów. Decyzja o wyborze odpowiedniej oprawy, doboru jej koloru zależy od ciebie. Ładny obrazek z sową oprawiony w ramę lub antyramę może ozdobić pokój dla dziecka, twoją sypialnię, kuchnię lub gabinet.


Gdzie tanio kupić ozdoby z sową?

Myślę, że przeglądając różne sklepy i platformy handlowe w internecie bardzo łatwo znajdziesz tanie dekoracje ścienne z sową w roli głównej. Nie kieruj się wyłącznie ceną. Jeśli chcesz w pełni cieszyć się ładnym wnętrzem ozdabiaj je dekoracjami dobrej jakości. W swoim sklepie oferuję grafiki z sową wydrukowane na bardzo dobrej jakości papierze offsetowym. Dobierz ciekawą oprawę i ciesz się widokiem ładnej ozdoby na ścianie.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda