O firmie

Firma ah-decor.pl zajmuje się sprzedażą artykułów dekoracyjnych. Asortyment stanowią produkty, które można sklasyfikować jako dekoracje ścienne do domu, kartki okolicznościowe i ozdobne opakowania na niewielkie upominki. Wartym podkreślenia jest fakt iż są to polskie ozdoby, które sam projektuję.

czerwone serca 21 x 30 cm

Pierwszym moim pomysłem były oryginalne wzory opakowań na małe prezenty. Z biegiem czasu poszerzyłem asortyment o artykuły dekoracyjne, a dokładnie o mniejsze i większe grafiki, które po oprawieniu stanowią element wykończenia wnętrz. Ofertę firmy uzupełniają karnety okolicznościowe na różne okazje.

grafika twarz

Moje produkty idealnie nadają się do wystroju hoteli, dekoracji biur, firm czy domów. Sukcesywnie staram się poszerzać swój asortyment o kolejne projekty, propozycje. Firma na dzień dzisiejszy prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Oferowane produkty można zamawiać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest przez sklep online na platformie DaWanda. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda