Ozdoby z motywem kota

Kot to bardzo częsty motyw zdobniczy pojawiający się w przeróżnego rodzaju dekoracjach wnętrz. Możemy go spotkać w postaci gipsowych bądź ceramicznych ozdób stojących na parapecie lub komodzie. Przeglądając wnętrzarskie magazyny zauważymy jego postać na poduszkach i innych materiałowych ozdobach czyniących nasze mieszkania piękniejszymi.


Grafika z czarnym kotem

Pośród moich prac możecie znaleźć grafikę z czarnym kotem. Minimalistyczny wizerunek kota przedstawionego na obrazku będzie bardzo fajną ozdobą zarówno w pomieszczeniach biurowych jak i mieszkalnych. Sprawdzi się naprawdę wszędzie. Obrazki z czarnymi kotami to nie tylko ciekawa propozycja dla wielkich fanów kotów ale w ogóle dla osób lubiących dekoracje ze zwierzętami.

kot 1

Pomysł na grafikę z kotem pojawił się w mojej głowie już dosyć dawno temu. Pierwszą pracą a w zasadzie pierwszymi pracami z wizerunkiem tego zwierzaka był zestaw dwóch grafik. Praca ta przedstawia grafikę z czarnym kotem na ciemno bordowym tle i odwrotność tych barw w przypadku drugiej grafiki. Zestaw obrazków z kotami w tych dość ciemnych kolorach sprawdzi się w bardzo dobrze oświetlonych wnętrzach. Po dobraniu odpowiednich ram, może być również świetnym pomysłem na prezent.


Ciekawe obrazki z kotami

Na bazie wyżej wymienionych grafik powstał kolejny komplet obrazków z kotami. Tym razem kolorem przewodnim został brąz w kilku odcieniach. Grafiki w tych barwach powstały z myślą o wnętrzach, w których dominują kolory współgrające z opisywanymi grafikami. Ciekawy obraz z kotem to fajny pomysł na wypełnienie wolnego miejsca na ścianie w domu i biurze.

Zarówno w tym jak i opisanym wyżej przypadku dużą rolę odegrają oprawy grafik. Umiejętne dobranie ram bądź antyram spowoduje, że obrazki z kotami nadadzą każdemu wnętrzu odpowiedniego charakteru.

Moje prace przedstawiające ciekawe obrazki z kotami możesz kupić bezpośrednio składając zamówienie drogą mailową bądź za pośrednictwem platformy handlowej. Z całą ofertą dekoracji ściennych zapoznasz się przeglądając odpowiednie zakładki na mojej stronie internetowej.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda