Pomysły i propozycje - Grafika 15 x 21 cm

Każdy z nas ma ochotę otaczać się ładnymi rzeczami. Przebywanie we wnętrzach, które sprawiają, że czujemy się dobrze to podstawa dobrego samopoczucia zarówno w domu jak i biurze. Ważnym elementem wystroju wnętrz są ładne dekoracje ścienne, które harmonijnie komponują się z kolorem ścian i mebli. Powszechnie znanym jest twierdzenie, że nad gustami się nie dyskutuje, więc wolnoć Tomku w swoim domku :)

 

Małe obrazki na ścianę

Często bywa tak, że mamy ograniczone możliwości przestrzenne na dekorowanie mieszkań i biur. Świetnym i niedrogim pomysłem na zagospodarowanie wolnej, niewielkiej powierzchni na ścianie są ładne dekoracje wnętrz w postaci grafik ozdobnych. Oryginalne ozdoby ścienne oferowane przeze mnie idealnie sprawdzą się w mieszkaniu i są fajnym pomysłem jeśli chodzi o dekoracje ścienne do biura.

 

Ładne i niedrogie dekoracje wnętrz

Tanie dekoracje ścienne mogą być zarówno ładne jak i oryginalne. Jak tanio kupić ozdoby do domu? Nic prostszego. Mój sklep online z dekoracjami do domu poleca grafiki ozdobne do samodzielnego oprawienia. Grafiki w rozmiarze 15 x 21 cm sprawdzą się jako dekoracje ścienne do kuchni jak i ozdoby do sypialni i gabinetu.

Jeśli twoimi ulubionymi dekoracjami są ozdoby o tematyce roślinnej to mój sklep online z grafikami ozdobnymi powinien cię zainteresować. Znajdziesz tutaj obrazki z kwiatami wydrukowane na arkuszu dobrej jakości papieru w rozmiarze np. 15 x 21 cm czyli najmniejszym jaki oferuję. Grafiki z kwiatkami bez ramy w tym rozmiarze to najtańsze dekoracje jakie możesz kupić w moim sklepie.

 

Grafiki z tekstem

Bardzo fajnym pomysłem jest ozdabianie ścian grafikami z różnego rodzaju tekstami w języku polskim i nie tylko. Małe obrazki oprawione - w zależności od upodobań - w ramy lub antyramy stanowią ciekawą propozycję dla tych, którzy stawiają na minimalistyczne ozdoby do biur, gabinetów, bądź sypialni. Ozdoby z fajnymi tekstami urozmaicą każde wnętrze.

W zależności od tego co preferujesz, mogą to być grafiki z zabawnymi tekstami, które powieszone na ścianie w mieszkaniu będą wprawiały ciebie, innych domowników i gości w dobry nastrój, jak i takie grafiki typograficzne, które niosą za sobą inne pozytywne przesłanie. Wybór należy do ciebie.

grafika z tekstem po angielsku

 

Grafiki typograficzne na prezent

Małe obrazki z zabawnymi tekstami to ciekawa propozycja także na prezent dla twoich bliskich. Pomyśl ile radości możesz sprawić komuś, dając mu w prezencie grafikę typograficzną z zabawnym bądź motywującym tekstem. Taki obrazek oprawiony w fajną, pasującą do otoczenia ramkę będzie każdego dnia cieszył oko i przypominał, że to prezent właśnie od ciebie.

W moim sklepie online z dekoracjami pośród różnych ciekawych propozycji grafik, znajdziesz właśnie plakaty typograficzne. Te wydrukowane na papierze o wymiarach 15 x 21 cm są najmniejszymi z możliwych grafik jakie oferuję. Oprawione w ramkę z podpórką możesz postawić na komodzie, bądź biurku. Powieszone na ścianie posłużą jako ciekawe ozdoby do biura. Wariantów jest wiele, wszystko zależy od tego jakiego rodzaju grafiki typograficzne cię interesują.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda