Pomysły i propozycje - Grafika 21 x 30 cm

Jednym z wielu pomysłów na wykończenie wnętrz w mieszkaniu mogą być oryginalne grafiki. Kupno modnych dekoracji ściennych mojego projektu jest możliwe za pośrednictwem sklepu internetowego na platformie handlowej DaWanda, w którym oferuję swoje prace w różnych rozmiarach. Umożliwiam tam również różne formy płatności za zakupy w moim butiku.

 

Ciekawe ozdoby ścienne do domu

Rozmiar grafik 21 x 30 cm to bardzo ciekawa propozycja zarówno do zdobienia wnętrz mieszkań jak i biur. Duży wybór różnego rodzaju ram i antyram, które z łatwością można znaleźć i kupić w sklepach z asortymentem wykończenia wnętrz, daje nam ogromne możliwości w dziedzinie zdobienia ścian. Pośród moich prac znajdziesz grafiki czarno białe, jak i kolorowe. Biorąc pod uwagę wystrój wnętrza w jakim będą powieszone musisz również zadbać o odpowiedni dobór oprawy. Mniej wymagające wnętrza pozwolą nam na większe możliwości odnośnie doboru koloru odpowiedniej ramy jak i materiału z jakiego będą one wykonane.

Bywa też tak, że idealnym rozwiązaniem jest zdobienie wnętrz grafikami w antyramach. Takie rozwiązanie sprawdzi się w sytuacji gdy dobór koloru ramy względem wystroju wnętrza i samą grafiką jest bardziej skomplikowany. Grafiki w antyramach potrafią również stanowić elegancki rodzaj ozdób ściennych do domu, podobnie jak ładne obrazki w ramach. Wybór oprawy zależy zatem od nas samych i od naszego poczucia estetyki.

 

Gdzie kupić plakaty typograficzne?

Wszelkiego rodzaju grafiki w rozmiarach 21 x 30 cm możesz kupić klikając w baner z logo DaWanda, który automatycznie przekieruje cię do mojego butiku z ozdobami ściennymi. Znajdziesz tam również grafiki z zabawnymi tekstami jak i obrazki o różnej tematyce. Zakupów możesz dokonać również wysyłając zapytanie ofertowe (zamówienie) drogą mailową określając ilość i wzory zamawianych prac.

my office is my castle

Plakaty typograficzne jako ozdoby do domu to bardzo ciekawy pomysł wykończenia wnętrz. Zabawny tekst na ścianie może zarówno zdobić gabinet, kuchnię, bądź sypialnię twojego mieszkania. Sprawdzi się też w miejscu, w którym pracujesz, w twoim biurze. Znajdziesz w mojej ofercie również ładne grafiki typograficzne z tekstami w innych językach niż polski. Grafiki w rozmiarze 21 x 30 cm mogą okazać się również ciekawą propozycją dla szukających czegoś oryginalnego na prezent dla bliskich. Znając gust osoby, którą chcesz obdarować dobierz odpowiednią oprawę do grafiki i spraw radość dając w prezencie coś oryginalnego i ładnego.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda