Pomysły i propozycje - Grafika 30 x 40 cm

Grafiki w rozmiarze 30 x 40 cm dają dużo możliwości jeśli chodzi o nowoczesne dekorowanie wnętrz. Sprawdzą się zarówno w dużych, przestronnych pomieszczeniach jak i mniejszych, bardziej kameralnych wnętrzach. W tych pierwszych ciekawą dekorację stanowić będą zestawy kilku grafik w ramach bądź antyramach. W pokojach o mniejszym metrażu, biurach, gabinetach często jedna grafika jako ozdoba ścienna wystarczająco zapełni wolną przestrzeń na ścianie.

Czerwone serca

 

Jaka grafika na ścianę do sypialni?

Z pewnością taka, która nam się podoba. Jeśli lubisz ozdoby o tematyce romantycznej z pewnością przypadnie ci do gustu grafika o tematyce miłosnej. W swojej ofercie posiadam wzory subtelne, które powinny spodobać się osobom szukającym delikatnej kreski, rysunku, który w odpowiedniej oprawie dopełni kompozycji ozdób w sypialni.

Grafika z motywem serca to tylko część oferty grafik w rozmiarze 30 x 40 cm. Kolejną propozycją ozdób ściennych tej wielkości są obrazki z ptakami. Również w tym przypadku oferuję do sprzedaży kilka wzorów swoich prac przedstawiających ptaki. Minimalistyczna czarno biała grafika z ptakami na drutach to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś eleganckiego i stonowanego. Powieszona na ścianie, bądź stojąca na komodzie i opierająca się o ścianę stanowić będzie bardzo ładny rodzaj dekoracji.

Ptaki na drutach

 

Dekoracje z motywem ptaków

Ciekawą propozycją dla miłośników dekoracji z motywem ptaków, może być obrazek przedstawiający niebieskiego ptaka. Dominującymi kolorami w tym przypadku są tutaj biel tła w postaci papieru na którym została wydrukowana grafika oraz różne odcienie koloru niebieskiego płynnie przechodzące w błękit i granat. Przedstawiona grafika z motywem ptaka w odpowiedniej oprawie, może również posłużyć jako efektowny prezent dla kogoś bliskiego. Niebieski ptak występuje w rozmiarze 21 x 30 cm.

W mojej ofercie znajdziesz również podobnego ptaka w kolorze różowym, a dokładniej w różnych odcieniach różu przechodzącego w ciemny kolor czerwieni, bordo. Znajduje się on na popielatym tle o strukturze pędzla przechodzącego z ciemnych do jasnych odcieni popielu. Dookoła tła, na którym znajduje się ptak, biegnie biały margines. Przedstawiony obrazek z różowym ptakiem występuje w formacie 21 x 30 cm.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda