Zabawne teksty o kawie

Jedni lubią espresso, inni latte, cappuccino itd... Oczywiście są też tacy, którzy za tym napojem nie przepadają. Przeglądając strony internetowe, magazyny z akcesoriami dekoracyjnymi do wnętrz można znaleźć bardzo dużą ilość dekoracji poświęconych tematyce kawy. Jako, że jestem smakoszem tego napoju, dekoracji z motywem kawy nie mogło zabraknąć w moim asortymencie.


kawa

 

Plakaty z tekstami o kawie

Jakiś czas temu pojawił się w mojej głowie pomysł zaprojektowania dekoracji ściennych z motywem kawy. Pomyślałem o czymś w rodzaju zabawnego tekstu o kawie, hasła mówiącego coś o tym czarnym, aromatycznym i pysznym napoju. Ja, wielki fan kawy, pijący ją najczęściej w postaci małej czarnej, a raczej - małej mocnej czarnej, przystąpiłem do realizacji mojego zamierzenia. Tak powstał pierwszy plakat typograficzny o kawie.

Oczywiście, że można żyć bez kawy. Tylko po co? Taki był pierwszy tekst z kawowej serii. Dość zdecydowane i żartobliwe zarazem podkreślenie wartości kawy w życiu :) Pewnie zdarzy się ktoś, kto nie wychwyci tu ironicznego poczucia humoru i zdecydowanie nie powiesi sobie na ścianie w kuchni takiego plakatu :) Jakie kto ma poczucie humoru, takie plakaty typograficzne wiszą u niego w biurze lub domu.


Dekoracje ścienne do kawiarni

Ozdoby o tej tematyce sprawdzą się zapewne w kuchni, gdzie w domowych warunkach parzona jest kawa. Ozdobią także ściany w biurze, gdzie często pija się kawę, ale przede wszystkim posłużą jako świetne dekoracje ścian w kawiarniach i restauracjach gdzie serwowana jest właśnie kawa w wielu postaciach.

Dobór właściwej oprawy do ozdób o tematyce kawy pozostaje dość istotną kwestią. Nie chodzi tu przede wszystkim o wybranie ramy do grafiki lecz o takie dopasowanie oprawy, żeby współgrała z całością wystroju wnętrza kawiarni. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz ram, z których bez problemu uda się dobrać coś pasującego do każdego wnętrza.

Różnego rodzaju dekoracje ścienne do kawiarni i nie tylko, możecie znaleźć w odpowiednich zakładkach mojej strony internetowej jak i w butiku internetowym do którego kierują linii w postaci banerów widocznych na poszczególnych podstronach. Zapraszam do zakupów grafik w różnych rozmiarach i różnej tematyce.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda