ZAKUPY

Jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi, cenami, możliwościami płatności, terminami realizacji zamówień?

Jeśli tak, to najlepszym sposobem kontaktu jest droga mailowa bądź telefoniczna.

Zamówienie drogą mailową powinno zawierać ilość i symbole zamawianego towaru oraz dane do wystawienia faktury VAT.

Dane do przelewu:

Hubert Weber

ul. Spokojna 11, 62-510 Konin

Nr rachunku: 81 1240 1415 1111 0000 1840 3170

 

Jesteś Klientem detalicznym?

Jeśli tak, masz możliwość dokonywania zakupów za pośrednictwem platformy handlowej DaWanda. Szybko i bezpiecznie kupisz to co Ci się podoba w SKLEPIE ONLINE Firmy ah-decor - kliknij baner i przejdź do sklepu online na DaWanda

ah-decor na DaWanda

 

Dekoracje ścienne hurtowo

Jeśli planujesz duże zakupy, szukasz większej ilości ozdób ściennych do urządzenia pokoi np. w twoim pensjonacie lub hotelu to możesz kupić u mnie ozdoby na ścianę hurtowo. Zakupy hurtowe dekoracji ściennych w postaci grafik do samodzielnego oprawienia najlepiej dokonywać drogą mailową. Zapytanie ofertowe powinno uwzględniać ilość zamawianych grafik oraz ich numery katalogowe (numery wzorów), a także wszelkie dane potrzebne do wystawienia faktury, o czym mowa na samym początku zakładki ZAKUPY.

Czas oczekiwania na zamówiony towar w dużej mierze zależny jest od jego aktualnej dostępności. To samo dotyczy cen za poszczególne rozmiary oferowanych przeze mnie prac – im większe zamówienie tym niższa cena. W razie jakichkolwiek pytań związanych z zamówieniami hurtowymi, proszę o kontakt drogą mailową. Hurtowa sprzedaż ozdób ściennych w postaci grafik kierowana jest zarówno do indywidualnych klientów urządzających większą ilość wnętrz jak i sklepów, hurtowni handlujących artykułami dekoracyjnymi i wykończeniowymi.

 

Ozdoby ścienne sklep online

Wszystkich klientów zapraszam do sklepu online, w którym można kupić modne grafiki ścienne w ilościach detalicznych. W moim butiku na DaWanda zapoznasz się całą aktualną ofertą firmy ah-decor.pl. Podstawą mojej oferty są ładne grafiki na ściany do sypialni, kuchni, salonu, biura – to gdzie zawisną zależy przecież od ciebie.

Mój sklep z dekoracjami online na DaWanda oferuje różnego rodzaju grafiki. Znajdziesz tutaj dekoracje z motywem kota, kwiatów a także ozdoby z sową, motylem itp. Modne plakaty typograficzne, mniejsze i większe - to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcę mieć ciekawy tekst na ścianę do biura lub domu. Zabawne teksty na ścianę to także fajny pomysł na oryginalny prezent. W moim sklepie znajdziesz duży wybór różnorodnych prac, które w połączeniu z atrakcyjną oprawą mogą stanowić bardzo ciekawą alternatywę dla ozdób innego rodzaju. Aby przejść do sklepu online wystarczy kliknąć baner z logo DaWanda, który bez problemu znajdziesz na mojej stronie internetowej.

Szybki kontakt

 ah-decor.pl Hubert Weber

 ul. Spokojna 11
 62-510 Konin

 
  +48 605 618 221

  info@ah-decor.pl

 

ah-decor na DaWanda